سفارش سرویس ارکوپال اصل فرانسه

سفارش سرویس ارکوپال و قابلمه گرانیتی زرساب سایز 32 اصل فرانسه به صورت ۱۸ پارچه و ۲۵ پارچه وجود دارد و سفارش آن راحت می باشد، برای خرید آن روش های متعددی وجود دارد و می توان آن را علاوه بر فروشگاه های لوازم خانگی از فروشگاه‌های اینترنتی نیز خریداری نمود و تهیه کرد و در مدت زمان کوتاهی آن را دریافت کنید، سفارش این سرویس آرکوپال به صورت مستقیم و بدون واسطه دارای قیمتی مناسب و به صرفه می باشد و باید از کیفیت و جنس مرغوبی تهیه شده باشند .

سفارش سرویس ارکوپال اصل فرانسه

مشخصات سرویس ارکوپال اصل فرانسه

مشخصات سرویس ارکوپال اصل فرانسه این سرویس ارکوپال گلدار و قابلمه تفلون زرفام سایز 52 امروزه بسیار مورد مصرف قرار می گیرند، تقریباً در سفره افراد زیادی وجود دارند و برای پذیرایی از مهمان ها و مجالس بسیار به کار می روند که جنس آن ها از اوپال می باشد و زمینه آن سفید با طرح گل های رنگی است، به لحاظ وزن بسیار سبک می باشند و دارای ظرافت خیلی مناسبی هستند، قابل شستشو با ماشین ظرفشویی نیز هستند و بسیار زیبا و قشنگ می باشند.

این سرویس اصل فرانسه دارای تعدادی پیش دستی، بشقاب، پیاله، خورشت خوری، دیس برنج و …. می باشند، که در زیر هر سرویس خود دارای بروشور مشخصات مخصوصی می باشند، به زیبایی هرچه تمام تر طراحی و تولید شده اند و نسبت به کیفیتی که دارند دارای قیمت مناسبی هستند.

دارای رنگ ثابتی می باشند که با هر نوع شستشو رنگ و لعاب خود را حفظ می کنند، از نوع مقاوم تری نسبت به سایر سرویس های دیگر به حساب می آیند، برخی از آن ها دارای لبه دالبری هستند، به شکل چهار گوش و گرد وجود دارند، که قابلیت شستشو راحت و آسانی دارند، می توان در مکان های متفاوت از آن ها استفاده کرد علل خصوص در رستوران ها و تالار ها و…. به کار می روند.

فروش سرویس ارکوپال اصل گلدار

فروش سرویس ارکوپال اصل گلدار فروش سرویس ارکوپال اصل گلدار در سراسر نقاط ایران انجام می گیرد و در طرح و رنگ های متفاوتی وجود دارند، که هرکدام دارای رنگ گل متفاوت هستند و به صورت ۲۵ پارچه به فروش می‌رسند، سفارش باید از نوع سرویس های با کیفیت و جنس درجه یک باشند تا مشتریان بتواند متناسب با سلیقه و رنگ ارکوپال دلخواه خود را تهیه کنند.

فروش آن ها به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد که این بی واسطه گی خود بر قیمت ها تأثیر گذار است و قیمت آن را مناسب می کند و فروش این محصولات به صورت عمده انجام می گیرد، امکان خرید آن به صورت غیر حضوری هم وجود دارد که در طی چند روز محصول در اختیار خریداران قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما